Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Ur! Mult heten volt kereken egy eve, hogy Yasminelle fogamzasgatlo tablettat szedek. Eddig nem volt vele semmi problemam, viszont harmadik napja fajnak/feszülnek a melleim. Lehetseges, hogy a mellfeszüles, mint a Yasminelle mellekhatasa ilyen hosszu hasznalat utan jelentkezik? Az elso honapokban is tapasztaltam mellfeszülest, de akkor 1-2 ora utan elmult. A menzeszem mult heten csütörtökön mult el, es rendben zajlott, ahogy mindig. Miota fogamzasgatlot hasznalok, soha egyetlen tablettat sem felejtettem el bevenni, ugye ez nem terhesseg? Tisztelt Hölgyem! Mellfeszülés jelentkezhet a fogamzásgátló szedése alatt, de ha állandósul, akkor lehetséges, hogy tartani kell egy kis szünetet, illetve váltani a gyógyszert. Terhességet is láttam már fogamzásgátló mellett is, úgyhogy, ha gyanús, akkor azért végezzen el egy tesztet.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ