Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor Úr!
Eddig mindig rendszeresen szedtem a fogamzásgátlótablettáimat és rendszeresen is jott meg a menstruációm. November 12én fogyott volna el az utolso levél gyógyszerem de én ebbol 4 szemet nem vettem be mert volt egy kis vérzésem. Igy elobb hagytam abba mint kellett volna. Lassan már 4 hete annak hogy nem jelentkezik a menstruációm. Attól félek hogy teherbe estem pedig ez alatt a négy hét alatt nem voltam egyutt a partneremmel! On mit tanácsol?

Tisztelt Hölgyem!

Lehet, hogy a nem megfelelő időben abbahagyott gyógyszer okozza. Az aggodalmát a terhesség iránt javaslom, hogy egy teszttel oszlassa el. Ha vérzése azóta sem jött meg, akkor javaslok egy nőgyógyászati vizsgálatot.

Üdvözlettel, Dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ