Menü

Ajánlom a Facebookon
Kedves Doktor Úr! 20 éves vagyok, Velgyn fogamzásgátlót szedem 2 éve és 3 hónapja. Legutóbbi menstruációm július 8-12.-ig tartott (általában 5 napos mindig). 28 napos fogamzásgátlót szedek, aszerint augusztus 6-7.-e környékén kellene megjönnie a menstruációmnak. Eddig minden mensim előtt 1-2 nappal jelentkeztek a hasgörcsök és a vérzés 3. napjáig kísértek. Most kb. 5-6 napja görcsöl a hasam, van amikor hányingerem van (leginkább reggel vagy este), sokszor éhes vagyok, de nem tudom az egész tányér ételt megenni, mert telítettség-érzetem van és nem tudok tovább enni. Majd 2 óra múlva újra megéhezek és ugyanez történik. Nagyon kemény a hasam és nagy, a melleim érzékenyek, fáradékonyabb vagyok, fázósabb. Ilyen még soha nem volt velem és ez nagyon megijeszt. Párommal kb. egy héten maximum 3-4x vagyunk együtt, de én fogamzásgátlót szedek. Nem tudom mi lehet az ok, mire gondolhatok doktor úr? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel: Galgóczi Vanda Tisztelt Hölgyem! Ha rendesen szedi a gyógyszert, akkor nem valószínű, hogy terhes legyen. Ha ettől aggódik, akkor ez egy teszttel kizárható. A panaszai hátterében lehet belgyógyászati ok is. Ezt meg kell beszélni a háziorvossal is.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ