Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Dr Úr! 24 éves vagyok, lindynette 20 fogamzásgátlót szedek, le szeretném tenni mert egyedül vagyok. Egyszer ezt egy éve megpróbáltam, a hajam a felére csökkent, az arcom a mellkasom, a hátam tiszta pattanás lett, és a ciklus sehogy nem akart beállni. Sírva fakadtam ha tükörbe kellett néznem, nagyon megviselt ezért...újra elkezdtem szedni a tablettát. Rémségeket olvastam, hogy a tabletta letételét követően a megnövekedett hormonszint, miómát okoz, meddőséget... Mit tanácsol, mivel enyhíthetem a tüneteket, ha le szeretném tenni a gyógyszert? Vizsgálati eredményeim rendben vannak. Hallottam a cickafark és a palástfű jótékony hatásáról. Az Ön véleménye szerint segítségemre lehetnek? Válaszát köszönöm! Tisztelt Hölgyem! A fogamzásgátlóknak valóban pozitív hatásuk van a bőrre, ezért amikor abbahagyta negatív irányú változásokat tapasztalt. Ettől még nem kell szednie, és myomája sem lesz attól ha abbahagyja. Az említett természetes szerek segíthetnek, de javaslom, hogy keressen fel bőrgyógyászt.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ