Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! 44 éves vagyok, Lindinette 30 nevű fogamzásgátlót szedem sok éve. A menzeszem rendszeresen ugyanúgy megjön, mint korábban, csak kicsit kevesebb, rövidebb ideig tart, és "darabosabb". Ezt pár hónapja észlelem. Egyéb problémám nincs. Ezek a tünetek jelenthetik azt, hogy elkezdődött a változó kor? Abba kell hagynom a fogamzásgátló szedését? Rendszeres nemi életet élek, gyermeket viszont már nem szeretnék (van egy felnőtt fiam). Válaszát előre is nagyon köszönöm. Üdvözlettel: A tablettát 40 felett tilos szedni. Ha még van peteérése, akkor az injekció vagy a spirál a megoldás. Egyébként elképzelhető, hogy -ahogy a mai nőknél gyakori- a változókor közeledtét érzi. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a menopauzáról írottakat. Olvassa el cikkeimet is! Üdvözlettel: dr. Petróczi István
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ