Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! A kérdésem az lenne hogy most kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát(Symicia) egészen pontosan 9 napja, a menstruációm első napjától, azonban egy kis enyhe barnás pecsételő vérzésem még mindig van, máskor pedig olyan 6-7 napos szokott lenni a menstruációm. Olvastam a betegtájékoztatóban hogy az első 3 hónapban lehetnek közti vérzések, és kell egy kis idő míg a szervezet hozzászokik a tablettához. Van okom az aggodalomra? Vagy ez tényleg csak a tabletta kezdeti mellékhatása? Válaszát előre is köszönöm. Tisztelt Hölgyem! Az említett mellékhatás leginkább a kis hormontartalmú gyógyszereknél fordul elő. Az első 1-2 ciklusban szokott jelentkezni. Nem kell aggódnia miatta.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ