Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt doktor úr tegnap lefeküdtem a barátommal, de kiszakadt a gumi mielőtt elélvezett volna. . 3évig szedtem fogamzásgátlót, 1hónapja abbahagytam, múlt héten kellett volna megjőnnie de csak barnás pirosos valami volt. . most kellett volna elmúlnia rendszerint, de a barnás izé is elmúlt csütőrtőkőn. tegnap ami után kiszakadt elmentünk venni Escapellet, be is vettem. Kb. mikor kéne megjőnnie vagy mire számítsak?pláne hogy nekem most sem jőtt meg rendszerint, mert abba hagytam a gyógyszert. Olvastam hogy sokan híztak tőle. . ez igaz????? egy szemtől ennyit lehet hízni, még ha sportolok is és nem eszek sokat???????megzavarhatja esetleg még jobban a hormon rendszerem? A másik kérdésem az,hogy szeptembertől sportiskolába fogok járni,és kellene valami ami beállítja a ciklusomat,mert mielőtt fogamzásgátlót szedtem súlyosan erős vérzéssel kerültem kórházba és a ciklusom is rendszertelen volt. Én a nuvaring gyűrűre gondoltam,mert nem hallottam róla olyan sok rosszat mint a gyógyszerekről. Ugyanúgy lehet tőle hízni,és ez is ennyire csőkkenti a libidót??hangulatváltozásokat is idézhet elő,mert nekem mind a 4 kipróbált gyógyszertől nagyon nagyok voltak.várom szívélyes válaszát Tisztelt Hölgyem! Az említett fogamzásgátló szerintem alkalmas arra, hogy beállítsa a ciklusát. Lehetnek ennek is mellékhatásai, de, hogy önnél jelentkezik-e ilyen azt nem tudom megmondani. Az esemény utáni tabletta után pedig azt javaslom, hogy ha nem jön meg a vérzése a várt időben, akkor azért végezzen terhességi tesztet. Hízni egy tablettától nem fog.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ