Menü

Ajánlom a Facebookon
Kedves doktor ur! 17 eves vagyok s aprilisban vesztettem el szuzessegem baratommal.Junius 8.an nem vedekezve szeretkeztunk,de maximum 5 masodpercig volt ez.Tudva,hogy anelkul is,hogy belem elvezzen is maradhatok terhes ,postinor 2 tablettat vettem be kb.35 orara az aktustol.Erre egy hetre egy verzesem lett,ami 4 napot tartott.Ugy olvastam,hogy ez a postinortol is lehet s most kicsit berezeltem.Eloszor azt hittem,hogy a ciklusom,de vegul jobban utana olvastam a dolgoknak s ez allitolag egy mellekhatas volt.Ugyhogy ha ez a mellekhatastol volt,nem volt ciklusom?Lehetek-e terhes vagy csak hormonjaim vannak felborulva?Terhessegi tesztet meg nem vegeztem s az aktus kb. 6 hete volt.Szuleimnek meg nem mondtam semmit,mert ez kicsit gondot okozna.. Tisztelt Hölgyem! Ez a gyógyszer valóban okozhat vérzészavart is. Először végezzen el egy terhességi tesztet. Ha az negatív, akkor nincs miért aggódni, be fog állni a ciklusa.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ