Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktorúr! Azzal a kérdéssel fordulok önhöz,hogy én nem régiben elkaptam egy virust(hányás,hasmenés) és arra az estére nem vettem be a fogamzásgátló gyógyszeremet(symicia) ezért másnap este vettem be és ahogy bevettem elkezdtem vérezni egy picit.. aztán másnap bevettem a gyógyszert ismét és ismét elkezdtem vérezni és a hasam is fáj. ez mitől lehet? nagyon megvagyok ijedve hogy valami komolyabb baj van..:( Tisztelt Hölgyem! A gyógyszer bevételének nem szabályos volta miatt lehet szabálytalan vérzés. A hasfájdalom lehet mástól is, pl. gyulladás, cysta, stb. Ennek kivizsgálásában szívesen segítek, ha felkeres Fény u.-i rendelőmben.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ