Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr, 38 éves nő vagyok, sok éve szedek Milligest-et (kb. 8 éve mióta a kislányom megszületett). Nemrég lumbáltak és a fejfájás miatt nagyon sok fájdalomcsillapítót beszedtem (Quarelin). A gyógyszer felénél tartottam akkor és barnás rózsaszínes folyásom volt napokig. A menstruációm mindig pontos, kb. 5 napig tart, most viszont alig fél napig véreztem rendesen és csak egy-két napig volt barnás folyásom. Lehet ez a sok beszedett fájdalomcsillapítótól? Válaszát előre is köszönöm. Tisztelt Hölgyem! Gyógyszerek, stressz, környezetváltozás és még sok minden befolyásolhatja a vérzést. Ha nem rendeződik, akkor ki kell vizsgálnunk ez ügyben.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ