Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! Most először használok Nuvaringet és menstruációs gondjaim léptek fel. Most 21-én jött meg, akkor fel is helyeztem a gyűrűt, az a baj, hogy azóta is vérzek, holott eddig 5nap alatt elmúlt. A kérdésem az lenne, hogy mi az oka a még mindig tartó pecsételő vérzésemnek?Aggódom, hogy a gyűrűvel kapcsolatos-e vagy mivel, mert ilyen még nem fordult elő velem. Köszönettel: Tünde Tisztelt Hölgyem! Ha gyógyszert kezd szedni valaki, ilyen tünet akkor is előfordulhat az elején. Meg kell szoknia a szervezetének. Ez el szokott múlni a 2. ciklusra. Ha nem így történne, akkor lehet, hogy váltani kell.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ