Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! Október 5-én volt egy abortuszom, majd egy hét múlva (október 12-én) egy küretet kellett végezni. Azóta szinte folyamatosan gyengén vérezgetés, barnás pecsételés jelentkezett. Ma viszont elkezdtem erősebben vérezni, a színe egészen élénk piros. Ez lehet, hogy már a normális menstruációm? A műtétet végző orvos azt mondta, hogy a műtét után 4-6 héttel fog megjönni a menzeszem, és akkor elkezdhetem szedni a fogamzásgátló tablettát. A kérdésem az lenne, hogy akkor ma bevehetem -e az első szem tablettát? Vagy esetleg valami probléma okozza ezt a vérzést? Köszönöm a válaszát. Tisztelt Hölgyem! A leírt időszakban még valószínűleg nem a rendes menses volt. Ilyenkor ajánlatos kivárni azt az időt, amit az orvosa is mondott, és a következő vérzésnél kezdje a gyógyszert.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ