Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Dr.Murányi Zoltán! Olyan problémával fordulok Önhöz,mely eléggé megijesztett.Egy hónapja szedem a Milligest fogamzásgátló tablettát.Előtte 2 évig szedtem a Gestomix-et és ezt követően fél éves szünet után most április közepén kezdtem el az új gyógyszer szedését.A problémám az lenne,hogy a gyógyszer szedését követően a tenyeremen kicsi vízhólyagok jelentek meg ,illetve az arcomon is előjöttem a pattanások és nagyon csúnya lett a bőröm.Szeretném megkérdezni Öntől ,hogy ez lehet-e a gyógyszer melléhatása(Milligest)? Még azt szeretném elmondani,hogy szedek jelenleg természetes alapanyagokból álló fogyókúrás készítményt,azonban azt mondta egy másik orvos,hogy ez nem befolyásolja a fogamzásgátlót,valamint ,hogy ilyen mellékhatás nem jelentkezhet mellette. Köszönöm előre is válaszát:Vivien Tisztelt Hölgyem! Lehetséges, hogy másféle összetételű fogamzásgátlót kellene szednie a bőre miatt. Javaslom először mutassa meg magát bőrgyógyásznak.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ