Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor úr! Az lenne a problémám, hogy még július közepén történt egy kis baleset szex során.. A gumi nem nyújtott védelmet, kiszakadt! 3 órára rá vettem be egy úgy nevezett Escapelle esemény utáni tablettát.. A gyógyszer használt.. 8 napra rá megjött a menzeszem, csúszással, de ez a gyógyszer miatt volt! Ebben a hónapban még nem volt menstruációm.. Ezelőtt héten hétfőn lefeküdtünk a barátommal, nem volt semmi probléma, de viszont van félelem bennem, hogy mi van ha terhes vagyok? Vagy egyszerűen csak a gyógyszer miatt nem jön meg? Olvastam fórumokat, hogy sokaknak miután bevették a gyógyszer 1-2 hétre rá megjött, de következő hónapban már nem.. Érzem, hogy néha szúr a hasam, ingerlékeny vagyok.. feszül a mellem és sárga folyásom van! Tisztelt Hölgyem! Magnyugtatására végezzen egy terhességi tesztet.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ