Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! Olyan problémával fordulnék Önhöz,hogy fogamzásgátló tablettát szedek már 5éve.Ebben a hónapban 2szem volt még hátra az aktuális levélből és megjött a menstruációm,viszont nem normális piros,hanem sötét barna vérzéssel és a mennyisége sem olyan,mint amilyen lenni szokott,jóval kevesebb.Van-e okom bármi miatt aggódni,esetleg terhességet jelezhet-e ez a szokatlan vérzés? Előre is köszönöm a válaszát!Tisztelettel: Katica Tisztelt Hölgyem! Terhességet nem jelez, de lehet, hogy valamelyik szemet nem pontosan vette be, vagy pl hasmenés miatt nem volt maximális a felszívódás. Ha ismétlődik, javaslok egy vizsgálatot.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ