Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! Az lenne a kérdésem, hoyg esemény utáni tablettát vettem be múlt hónap 7.én ami eltolta a mensruációmat 3 nappal. Tulajdonképpen már nem is lehetett volna gond, de az orvos azt ajánlotta vegyem be és így jött meg 12.én. Most kéne azótra megjönnie, de már 5 napot késik. Lehetséges, hoyg megzavarta a hormonjaimat a gyógyszer és azért nem jön meg vagy nagyobb a gond? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelt Hölgyem! Az esemény utáni tabletta megzavarhatja a ciklust, de azért ha nem jön meg a vérzés továbbra sem, akkor kell végezni egy terhességi tesztet, illetve egy nőgyógyászati vizsgálatot.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ