Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! A probléma,amivel Önhöz fordulok,elég összetett.Jan.10-én volt a menzeszem,jan.23-án "baleset" történt a párommal való együttlét közben,melyre másnap Escapelle tablettát kaptam. Febr.4-én,a vártnál 1 nappal előbb jelentkezett a vérzésem,amikor is elkezdtem szedni a Dienille tablettát.Viszont közben a vérzésem nem a megszokott módon zajlott,kevesebb volt,mint szokott,sőt szinte alig volt.Mivel nem éreztem jól magam,és ezt a fogamzásgátlónak tudtam be,5 nap után abba hagytam.Rá két napra erősödni kezdett a vérzésem,vérdarabok is távoztak belőlem,és pár órán keresztül erős alhasi és deréktáji fájdalom jelentkezett,ami reggelre elmúlott.Nőgyógyászhoz fordultam vele,aki megvizsgált,és a vérzésre Ergam cseppet írt fel,azt mondta,ha nem csökken a vérzés,jelentkezzek újra. A vérzésem megszűnt,viszont alhasi és deráktáji fájdalmam van,az alhasi fájdalom inkább jobb oldalra lokalizálódik,lázam nincs.Ami még fontos,hogy már csak a jobb petefészkem van meg,mert a másikat ciszta miatt tavaly el kellett távolítani. Kérdésem az lenne,hogy Ön szerint ez a fájdalom lehet-e hormonális vagy pedig valami gyulladás jele lehet?Mit tegyek?Terhességi tesztet is csináltam,utoljára febr.11-én,az negatív lett.Méhen kívüli terhességről lehet ebben az esetben szó?(negatív teszt mellett?azt vizsgálattal észrevette volna az orvos?UH-ot nem csinált) Köszönettel és tisztelettel Tisztelt Hölgyem! Valóban annyira összetett a problémája, hogy csak vizsgálat után tudok önnek segíteni. Kérem keressen föl Fény u.-i rendelőmben.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ