Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor úr! A barátnőm 1 évig szedte a Diane 35-öt gond nélkül. Kihagyott 1 hónapot, majd újból elkezdte szedni. Azonban most az első havi adag után nem jött meg a menstruációja. A biztonság kedvéért szoktunk óvszerrel is védekezni, a hónap vége felé azonban 2 alkalommal megszakított közösülést alkalmaztunk. Nem a barátnőmben élveztem el, de előváladék persze kerülhetett bele. Nagyon félünk, hogy teherbe esett. Ön szerint teherbe eshetett, vagy van ilyen, hogy kimarad a menstruáció a 7 napos szünetben? De hát 1 évig nem volt vele baj. . . Ja, és a tablettát mindig időben vette be, más gyógyszert nem szedett emellett. Tisztelettel: Norbert Tisztelt Uram! Nagyon kicsi az esélye. Inkább az zavarhatta meg, hogy egy hónapig nem szedte. Ha bizonytalanok, végezzenek egy terhességi tesztet.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ