Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor úr! Egy hete voltam együtt a barátnőmmel, aki fogamzásgátlót szed. A tablettát rendesen szedi, nem maradt ki egy nap sem. Azért úgy láttam biztosabbnak, ha nem benne élvezek el (talán fél percig voltam benne), így is csökkentve a teherbeesés kockázatát. A probléma az, hogy holnap újból el kellene kezdeni a tabletta szedését, mert lejár a 7 nap szünet, a menstruációja viszont még mindig nem jött meg. Tegnap volt egy pici "barnázás", de ma megint semmi. Nagyon meg vagyunk ijedve, hogy baba lehet a dologból. Elképzelhető a teherbeesés előváladéktól fogamzásgátló mellett? Vagy miért nem jött meg a menstruációja? El kell kezdeni újból a tabletta szedését akkor is, ha nem jött meg a menstruáció? Tisztelettel: Norbert Tisztelt Uram! Előfordul, hogy csak nagyon kis menyiségben, alig jön, meg a menses. A teherbeesés esélye igen alacsony, ha rendesen szedte a párja a gyógyszert. Ebben az is be kell venni a következő gyógyszert a megfelelő idejében. Ha mégis aggódnak, egy terhességi teszt megnyugtatja Önöket.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ