Menü

Ajánlom a Facebookon
2 évig fogamzásgátlót szedtem, fél év múlva babát szeretnénk, egy antibiotikumos kezelést is elkezdtem így abbahagytam a fogamzásgátlót, de az első pirulát még bevettem. 6 nap múlva vérzés alakult ki, volt enyhe alhasi fájdalmam, de semmi más. Kérdésem, hogy természetes e a vérzés pár nappal a gyógyszer abbahagyása után és meddig tart, lehet e ezt az első menstruációnak számítani vagy sem. Figyelmét és válaszát köszönöm, Johanna A tabletta abbahagyása után természetes, hogy vérzése jelentkezett. Praktikusan tekinthetjük ezt a menses első napjának. A gyógyszer abbahagyása után a vérzés beállása 1-3 hónap szokott lenni. Ez idő alatt még előfordulhatnak rendellenességek. Az alhasi fájdalom nem kell, hogy kísérőjelensége legyen ennek, így, amennyiben nem szűnik meg, nőgyógyászati vizsgálat szükséges.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ