Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedtem a Yasminelle tablettát. Júliusban voltam együtt a barátommal utoljára abban a hónapban rendesem megjött a havi vérzésem a gyógyszer mellett. Augusztusban szakítottunk, de még akkor is illetve szeptemberben is szedtem a gyógyszert, ne vészen kárba. Az lenne a gondom, hogy azóta nem jön meg a vérzésem. Mi az oka? Terhes nem lehetek, mivel az utolsó aktus óta 3-szor menstruáltam rendesen. Talán ennyire felbolydult a hormonháztartásom? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelt Hölgyem! A gyógyszer abbahagyása után előfordulhat átmenetileg, hogy kimarad a menstruáció, főleg, ha valaki sokáig szedi. De más okok is lehetnek, pl. cysta. Azért ennek eldöntésére, ha gondolja, keressen föl és végzünk egy vizsgálatot.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ