Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor úr! 2 éve rendszeresen szedek fogamzásgátló gyógyszert. Legutóbb 2 hónappal ezelőtt voltam együtt az akkori barátommal,megszakításos módszerrel védekeztünk,de azóta nagyon fura dolgokat veszek észre magamon.Pl. a mellem mérete is megváltozott,és nagyon érzékennyé vált,hányinger.Már két terhességi tesztet is csináltam,amik negatívak lettek,és hozzá kell tennem,hogy a havi ciklusom is rendszeresen megjött. Kérdésem az lenne: lehetek-e így terhes? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelt Hölgyem! Javasolnék egy nőgyógyászati vizsgálatot a terhesség kizárására illetve a tünetek okának kiderítésére. Előfordulhat, bár ritkán az is, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ