Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor Úr!
Kb. 5 hónapig szedtem Mistral fogamzásgátló tablettát. A 6. havi adagot az 5. havi menstruációmat követően nem kezdtem el szedni, tehát most két hete nem szedem a tablettát. Tegnap a barátommal kicsit egymásba gabalyodtunk. Nem feküdtünk le, kb 1-2 centire hatolt csak be, de szerintem a szuzhartyam nem is szakadt át (még szűz vagyok). Nem élvezett el, de aggódom, hogy az azt megelőző folyadék miatt lehet-e probléma. Lehetek így terhes hogyha még (szerintem) nem is szakadt át a hártya? Úgy megijedtem, hogy tegnap este bevettem két fogamzásgátló tablettát. Fog így csúszni a menstruációm, vagy meg fog jönni időben, most vasárnap, ahogy kellene? Tudom, hogy butaságot csináltam, de nagyon kétségbe vagyok esve.
Köszönettel,
Eszter

Tisztelt Hölgyem!

A leírtak alapján nem valószínű a terhesség, viszont a két bevett gyógyszer megzavarhatja a ciklusát. Ha nem jönne meg a vérzés időben, akkor végezzen el azért egy terhességi tesztet.

Üdvözlettel, Dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ