Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor úr!

Nemrégiben súlyosan felfáztam, 4 keresztes volt a vizeletem. Erre az orvos ciprofloxacin-t írt fel. A nőgyógyászom azt javasolta, hogy vagilact Q hüvelytablettát alkalmazzak miközben szedem a gyógyszert, ugyanis az antibiotikum olyan baktériumokat pusztít el a hüvelyben, amik szükségesek. Azonban pont amikor elkezdtem szedni a ciprofloxacint, akkor kezdődött el a menstruációm. Így az alatt nem tudtam alkalmazni a vagilact Q hüvelytablettát. Az lenne a kérdésem, hogy így a menstruációm után alkalmaznom kell még a hüvelytablettát, akkor is ha már nem szedem az antibiotikumot? Illetve, ha igen, akkor hány napig?
Válaszát előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Boglárka

Tisztelt Hölgyem!

A vérzés elmúltával mindenképpen végezzen egy kezelést 6 napig.

Üdvözlettel, dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ