Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor úr! Két éve szedek fogamzásgátló tablettát, viszont most először fordult elő az, hogy az egyetemi ingázás miatt nem sikerult időben elkezdeni a következő levelet. A hét napos szünet után szombaton (02.04) kellett volna kezdenem, de leghamarabb ma tudom beszedni. Olvastam a tájékoztatóban, hogy hamarabb lehet bevenni ha változtatni szeretném a ciklus időpontját, de később "soha". Nagyon nagy gond, ha a két nap csúszás ellenére ma kezdem? Mivel járhat ez, mire kell odafigyelnem? Előre is köszönöm válaszát!

Tisztelt Hölgyem!

Előfordulhat, hogy a vérzésében lesznek kisebb eltérések, esetleg közti vérzés, stb. Nagyobb gond lehet, hogy a védőhatás nem biztos, hogy ugyanúgy érvényesül. Azt javaslom, hogy egy hétig még védekezzenek óvszerrel is.

Üdvözlettel, Dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ