Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor Úr!

Már 10 éve szedek fogamzásgátló tablettát, de most bizonytalan vagyok a szedését illetően. Holnap kellene bevennem a 7 tablettamentes nap után az első tablettát, de nem tudom, hogy most mitévő legyek. Egyáltalán nem jött meg a mensesem, mégcsak barnás, vagy vöröses váladék sem volt. Más alkalmakkor amint abbahagytam a gyógyszer szedését, másnapra mindig megjött, de most semmi. Gondoltam, pár nap késés, még nem a világ, de most már több napról van szó, ezért fordulok Önhöz. Minden tablettát időben bevettem, nem felejtettem el egyszer sem, de akkor mi okozhatja ezt? Tegnap csináltam terhességi tesztet, de a teszt szerint nem vagyok terhes. 3 hete szedek Utipro Plus-t, valamint állandó gyógyszerem az Olwexya, napi 150 mg. de az elmúlt időszakban antibiotikumot nem vettem be.
Válaszát előre is köszönöm:
Alexandra

Tisztelt Hölgyem!

A tablettát nyugodtan folytassa, de esetleg majd menjen el egy vizsgálatra.

Tudnia kell, hogy a tabi mellett nem havibaj van, hanem csak egy gyógyszer megvonásos vérzés. Ez sokszor nagyon kevés, sok nő direkt azért szedi, hogy ne ömöljön. Az injekció pedig azért a vezető védekező eszköz az USÁ-ban és Kanadában, mert amellett egyáltalán nincs. Sok nő  -noha nincs partnere- ezért szedi.

Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. 

Üdvözlettel: dr. Petróczi István

 

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ