Menü

Ajánlom a Facebookon

Tisztelt Doktor Úr!

1,5 éve szültem .Nem végig ,de szedtem szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót.Ami alatt nem szedtem gyógyszert meg is jött a menstruaciom (ez kb.1 évvel a szülés után történt )Nacrezzel kezdtem,de mivel azt bevonták most az Azaliat szedem.
Az utolsó doboz Nacreznél jelentkezett némi pecsételő vérzés,ami előtte viszont sosem volt.Tudom,hogy ezeknél a típusú gyógyszereknél normális a pecsételő vérzés ,de ami nekem furcsa,hogy azóta minden hónap végén jelentkezik ilyen pecsételő vérzés plusz fájdogàl a hasam is,ergo ugyanolyan mint amikor menstrualok csak sokkal gyengébb.Igazabol inkább barnázásnak nevezném.Aztán pár nap és elmúlik .A kisfiam még mindig szopizik este is és napközben is.
Mit jelenthet ez?Nem lenne már olyan hatékony maga a gyógyszer ?Előre is köszönöm a válaszát !Szép napot kívánok !
Üdvözlettel ,
Nuriah


Tisztelt Hölgyem!

Amíg szoptat, addig a vérzésében lehetnek ilyen eltérések. Ennek abbahagyása után lehet hogy beáll, illetve ha nem ,akkor akár lehet újra gyógyszert váltani.

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ