Menü

Ajánlom a Facebookon

Kedves Doktor Úr!

Múlt héten voltam nőgyógyásznál, a szokásos éves rákszűrésen, illetve elmondtam egy problémámat, majd vizsgálat után felírt nekem Dermyc kapszulát, illetve egy darabos Gynoxin hüvelykúpot. A vizsgálat fájt, vérzett is, korábban sose volt erre példa. Szerdán bevettem a kapszulát, a kúpot is felhelyeztem. Péntek este váratlanul egy kis vérfolttal találkoztam a betétemben, és onnantól minden nap. Tegnap viszont barnás volt, ma már erőteljesebben barnás, és véres. Aggaszt a dolog, és azt szeretném megkérdezni, hogy ez normális? A gyógyszer felboríthatta a hormon-háztartásomat? Nem tudom, hogy ez most így marad, vagy egy héttel előbb fog megjönni, de kezdek nagyon aggódni, mert nem mondta a doktornő, hogy előfordulhat ez. Mire számítsak? Előre is köszönöm szépen válaszát! Tisztelettel: Dóri

Tisztelt Hölgyem!

Előfordulhat nőgyógyászati vizsgálat után esetleg vérezgetés. Ha nem múlik el, vagy továbbra is panaszai lennének, javaslom, hogy keresse föl a vizsgálatot végző orvost, kérjen egy kontroll vizsgálatot.

Üdvözlettel, 

Dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ