Menü

Ajánlom a Facebookon

Üdvözlöm!
18 éves vagyok és a nőgyógyászom felírt nekem fogamzásgátlót a ciklusom rendezése miatt.
Van egy kis túlsúlyom mivel régebben antidepresszánst szedtem ,de egyébként egészséges életmódot élek,mégis van a vádlimon egy kis érkidudorodás (visszérszerű) ,de gond eddig sosem volt vele.A kérdésem az lenne,hogy ez befolyásol bármit is (pl a gyógyszer ugye trombózist okozhat,ez növeli a kockázatot?)

Válaszát előre is köszönöm!

Tisztelt Hölgyem!

Az a kis érkidomborodás önmagában még nem okoz gondot. Azt kell megnézni, hogy nincs-e Önnél  véralvadás veleszületett defektusa. Ez vérvétellel megállapítható. Ha ilyen előfordul, akkor ne szedjen gyógyszert.

Üdvözlettel, 

Dr. Murányi Zoltán

Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ