Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor úr! Én egy olyan kérdéssel fordulnék Önhöz,hogy az utolsó menstruációm 6.hó 18-án volt majd ezt követően 24.-én együtt voltunk a férjemmel.(7 hónapja fogamzásgátlót szedek,Iama).Tegnap reggel véres,barnás nyálkás váladék jött belőlem pisilés után amit görcs is kísér,valamint mellfeszülés,szédülés,fejfájás.Ezek a tünetek eddig nem voltak,hogy szedem a gyógyszert. De most az elmúlt 4 napban nem tudtam bevenni a gyógyszert,mert nem találom sehol. A tünetek ugyan úgy megvannak annyi különbséggel,hogy most már rendes vér jön. Megjönni csak 07.16-17-e körül kéne. Nem tudom,hogy mi lehet ez. Az ügyeletről is elhajtottak. Tavaly novemberben volt egy abortuszom 2013 októberében pedig szültem. Megtisztelő válaszát előre is köszönöm! Noémi Tisztelt Hölgyem! Elképzelhető, hogy a gyógyszerszedés megszakítása miatt vannak a tünetei. Arra vigyázni kell, hogy a védőhatás nem érvényesül ilyenkor. Szükség lenne egy nőgyógyászati vizsgálatra is és meg kellene beszélni, hogy mikor kezdje szedni a következő levéllel a gyógyszert. Ha felkeres Fény u.-i rendelőmben, szívesen segítek Önnek.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ