Menü

Ajánlom a Facebookon
Tisztelt Doktor Úr! 27 éves vagyok és olyan problémával fordulok önhöz,hogy 6. napja késik a rendes menstruációm,helyette 4 napja barnás folyásom van,ami a fehérneműig nem hatol.Semmim nem fáj.Kb. 10 évig szedtem fogamzásgátlót,mert kezdetben roaccutant szedtem,aztán a védekezés miatt.9 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését véglegesen,eddig mindig pontosan meg is jött.Csináltam terhességi tesztet,ami negatív lett.Az utolsó együttlétem a barátommal június 17-én volt.Mi lehet a gond? Válaszát előre is nagyon köszönöm. Tisztelt Hölgyem! Hosszú ideig történő gyógyszerszedés után is felléphetnek ilyen jellegű zavarok, de lehet például cystától is. Egy hormonális kivizsgálást és ultrahangvizsgálatot javasolnék. Ha felkeres Fény u.-i rendelőmben, szívesen segítek ezekben.
Ajánlom a Facebookon

Belépés

close

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ