Menü
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
Fórum Nekünk, Nőknek a terhességgel, várandóssággal kapcsolatban! Kérdezz és oszd meg tapasztalataidat másokkal is, akár már a terhesség 4. hetétől kezdve!

TÉMA: terhesség 44 évesen

terhesség 44 évesen 9 hónapja 1 hete ezelőtt #22

• kiscsillagok
  • kiscsillagok profilkép
  • Nem elérhető
Jó napot kívánok!
Az alábbi kérdésben szeretném válaszukat kérni. 44 éves anyuka vagyok 2 nagy gyerekkel. 23 éves a fiam, 18.5 a lányom, mindkét gyerekemet császármetszéssel szültem. A fiam farfekvéses volt, mindkét esetben elhúzódó tágulás és relatív téraránytalanság volt a probléma. A terhességek teljes mértékben problémamentesek voltak. A lányomnál részleges hegszétválás történt a szülés közben. Utólag visszagondolva nem biztos, hogy nem történt némi orvosi mulasztás,de ez már lényegtelen is talán. Úgy adódott, hogy 44 éves koromra újból szeretnék gyereket, amire eddig nem is gondoltam volna. Apuka 48 éves. Azt szeretném megkérdezni, hogy nyilván a koromból adódó kockázatokat is felmérve, a részleges hegszétválás ilyen időtávlatban mennyire lehet probléma? Mire számíthatok? milyen vizsgálatokat kell elvégeztetnem/nünk, hogy a kockázatokat a lehető legkisebbre minimalizáljuk? Tisztában vagyok azzal, hogy a szülés nem erre a korra van kitalálva. Ennek ellenére szeretnék tisztában lenni a lehetőségekkel, mielőtt bármibe is belevágunk. Szíves segítségüket előre is köszönöm. Molnár Erika
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

terhesség 44 évesen 8 hónapja 3 hete ezelőtt #24

• Intima.hu
  • Intima.hu profilkép
  • Nem elérhető
Kedves Erika,
ezt a kérdést kérjük a baba-mama vagy a nőkről nőknek orvos válaszol rovatában tedd fel, mivel szakorvos fog tudni válaszolni rá érdemben.
Jó egészséget és nagyon boldog új évet kívánunk! :)
IntimAdmin
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Moderátorok: Intima.hu

Belépés

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ