Menü
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
Fórum MEDDŐSÉGGEL küzdőknek, gyermekáldásra váróknak. Kérdezz és oszd meg tapasztalataidat másokkal is!

TÉMA: Férfi termékenyég... :blush:

Férfi termékenyég... :blush: 1 éve 1 hónapja ezelőtt #15

• Katinka001
  • Katinka001 profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok, babát szeretnénk párommal, már több, mint fél éve próbálkozunk. Felmerült bennem, hogy mindkettőnknek életmódot kellene picit váltania, mielőtt nagyon rámennénk a kivizsgálásokra. Van esetleg valami tippetek, mit lehetne enni, szedni? Főleg a férfi termékenység növelése érdekelne, mivel én most térek át paleo étrendre. Egyébként nem dohányzunk, nem iszunk, alapvetően egészségesen élünk... Van esetleg olyan étrend, vagy táplálékkiegészítő, amit érdemes lenne szedni?
Köszi a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfi termékenyég... :blush: 1 éve 1 hónapja ezelőtt #16

• Terheske001
  • Terheske001 profilkép
Szia, lehet különböző vitaminokat kapni, illetve amiket javasoltak nekünk: no alkohol, cigi, stb. Csökkentsük a cukor és CH bevitelt. A páromnak a tökmagolajat is javasoltak, hogy minden nap egyen. Egyébként azt lehet kapni bármelyik drogériában...
Nálunk ezek jöttek be, na meg az együttlétek... ;)
Nem voltatok még kivizsgáláson?

Férfi termékenyég... :blush: 1 éve 1 hónapja ezelőtt #18

• Edenke
  • Edenke profilkép
Én is olvastam hasonló cikket erről, ha megtalálom, belinkelem! :)
Moderátorok: Intima.hu

Belépés

A weblap bizonyos funkcióinak működéséhez és a célzott hirdetésekhez sütikkel (cookie-kal) gyűjt névtelen látogatottsági információkat. A sütikről, engedélyezésükről és tiltásukról itt olvashat bővebben. További információ